ﺳﻪشنبه 01 بهمن 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

مابه‌التفاوت حذف ویزای عراق برای اعزامهای ۱۹ فروردین تا ۸ اردیبهشت عودت داده می شود

مابه‌التفاوت حذف ویزای عراق برای اعزامهای ۱۹ فروردین تا ۸ اردیبهشت عودت داده می شود
آقایی با بیان اینکه با حذف هزینه ویزای عراق مابه‌التفاوت هزینه پرداختی زائران بازگردانده می‌شود، افزود: ۱۱ هزار نفر از ۱۹ فروردین تا ۸ اردیبهشت در کاروان‌های عتبات نام‌نویسی کردند که با اجرای حذف هزینه ویز...

هزینه ویزای عراق از این پس حذف شده و زائران و‌  مسافران بدون پرداخت هزینه‌ای بابت ویزا به این کشور سفر ‌می‌کنند که البته سفارت عراق در ایران هنگام صدور ویزا از واژه «مجانیة» استفاده می‌کند.

مرتضی آقایی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به حذف هزینه ویزای عراق اظهار داشت: ثبت‌نام کاروان‌های عتبات تا ۸ اردیبهشت‌ماه انجام شده است و با توجه به عدم اجرای حذف ویزای عراق در زمان نام‌نویسی، هزینه آن از زائران اخذ شد.

وی با بیان اینکه با حذف هزینه ویزای عراق مابه‌التفاوت هزینه پرداختی زائران بازگردانده می‌شود، افزود: ۱۱ هزار نفر از ۱۹ فروردین تا ۸ اردیبهشت در کاروان‌های عتبات نام‌نویسی کردند که با اجرای حذف هزینه ویزا مبلغ آن از طریق شعب بانک‌های ملی و ملت به زائران عودت داده می‌شود.

آقایی درباره هزینه ویزای عراق که کاسته می‌شود، خاطر نشان کرد: با حذف قیمت ویزای عراق، مبلغ ۴۸۶ هزار و ۶۸۰ تومان به زائرانی که هزینه سفر به عتبات با کاروان‌ها را پرداخت کردند، بازگردانده خواهد شد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.