ﺳﻪشنبه 17 تیر 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

ورود بدون روادید به مرز مهران جز سرگردانی نتیجه‌ای ندارد

ورود بدون روادید به مرز مهران جز سرگردانی نتیجه‌ای ندارد
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: ورود زوار عتبات عالیات بدون روادید به مرز مهران جز سرگردانی نتیجه‌ای ندارد

سعید اوحدی ظهر امروز در جریان بازدید از مرز مهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر روزانه شماری از زوار به مرز مهران برای سفر به کشور عراق مراجعه دارند.

وی با بیان اینکه در روز گذشته 50 هزار ویزا در کنسولگری عراق در کرمانشاه صادر شده است، ادامه داد: ورود زوار عتبات عالیات بدون روادید به مرز مهران به جز سرگردانی نتیجه‌ای ندارد. این مسئول به زوار اربعین حسینی به صراحت اعلام کرد که بدون ویزا به مرز مراجعه نکنند چرا که از خروج آنها بدون داشتن روادید جلوگیری خواهد شد.

 اوحدی با بیان اینکه رایزنی‌هایی با مقام‌های عراقی برای راه‌اندازی کنسولگری عراق در مرز مهران صورت گرفته است، تصریح کرد: اکنون با توجه به حجم بسیار زیاد تردد زوار از این خروجی بین‌المللی امیدواریم هرچه زودتر این دفتر در ایلام یا مهران ایجاد شود تا زمینه تردد زوار به سهولت صورت پذیرد. 

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در حال حاضر تمهیدات لازم برای پذیرایی از زوار عتبات عالیات در مرز مهران اندیشیده شده به طوریکه 45 کامیون حامل بطری‌های آب از سوی خیرین به منظور رفاه حال زوار اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین اهدا شده است. 

وی ادامه داد: افزون بر این، 150 دستگاه اتوبوس در آستانه اربعین حسینی برای انتقال زوار به داخل کشور عراق در نقاط مرز مستقر می‌شوند.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.