جمعه 20 تیر 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

آغاز نام نویسی از اولویت های تا 400 در ظرفیت خالی کاروان های عمره

آغاز نام نویسی از اولویت های تا 400 در ظرفیت خالی کاروان های عمره
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره تا اولویت 400 از امروز (سه شنبه) می‌توانند در ظرفیت های خالی کاروان های عمره ثبت نام کنند.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده در بانکهای ملی و ملت تا اولویت 400 از امروز (سه شنبه) چهارم آذرماه می توانند در ظرفیت‌های خالی کاروان‌های مرحله اول عمره 94-93 ثبت نام کنند.

بر اساس این اطلاعیه، ثبت نام اولویت های جدید اعلام شده منوط به وجود ظرفیت خالی در کاروان های عمره هریک از استان های کشور است.

لازم بذکر است متقاضیان ثبت نام در کاروان های عمره که بر اساس این اطلاعیه برای نام نویسی در کاروان ها فراخوان شده اند، باید قبل از نام نویسی در کاروان ها ، تقاضای تشرف به عمره 94-93 و گروه بندی را در سامانه فاخر به آدرس fakher.haj.ir ثبت نمایند.

شایان ذکر است ثبت نام در کاروان های عمره از طریق مراجعه به سامانه فاخر و یا مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور امکان پذیر است.

پیش از این اولویت های یک تا 350 عمره مفرده و همچنین دارندگان اسناد قدیمی ثبت‌نامی عمره مربوط به سال 1386 به قبل، برای نام نویسی در کاروان های عمره فراخوان شده بودند.

لازم به یادآوری است کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده می توانند در ظرفیت های خالی کاروان های عمره اعزامی در آذرماه ثبت نام نمایند.

اعزام  کاروان های مرحله اول عمره مفرده از 13 آذرماه آغاز شده و تا 20 اسفند امسال ادامه خواهد داشت.
مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.