یکشنبه 04 اسفند 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

دومین گردهمائی عمره 93-94 کارگزاران حج و زیارت استان برگزار شد

دومین گردهمائی عمره 93-94 کارگزاران حج و زیارت استان برگزار شد
دومین گردهمائی ثبت نام عمره مفرده 93-94 با حضور مدیران عامل و مسئولین رایانه دفاتر زیارتی استان از ساعت 10 الی 12 امروز در سالن دکتر مبین برگزار شد.

دومین گردهمائی ثبت نام عمره مفرده 93-94 با حضور مدیران عامل و مسئولین رایانه دفاتر زیارتی استان از ساعت 10 الی 12 امروز در سالن دکتر مبین برگزار شد.

در این گردهمائی بعد از تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای روحی – مدیر حج و زیارت استان، ضمن خیر مقدم به حضار، فرمودند: مستحضر هستید که عملیات ثبت نام زائرین عمره 93-94 آغاز شده و اطلاعیه استان نیز در دو روزنامه محلی امین و مهدآزادی چاپ شده است. و از دیروز نیز این اطلاعیه به همراه گروههای پروازی در سایت اینترنتی حج و زیارت استان قرار داده شده است.

براساس این اطلاعیه از اولویتهای 1 تا 350 دعوت گردیده از 29 ام آبان تا 4 آذر ماه نسبت به انتخاب کاروانهای خود اقدام نمایند و در صورت وجود ظرفیت خالی در کاروانها از اولویتهای بعدی تا 500 نیز براساس زمانبندی که در اطلاعیه استان درج گردیده دعوت و ثبت نام خواهد شد. چنانچه بعد از اتمام زمانبندی، ظرفیت خالی در کاروانها وجود داشته باشد از اولویت 500 به بعد نیز براساس دستورالعمل های سازمان دعوت بعمل خواهد آمد.

زائرین محترم می توانند از طریق مراجعه به سامانه فاخر در اینترنت و هم از طریق دفاتر زیارتی نسبت به انتخاب و ثبت نام در کاروانها اقدام نمایند.

کارگزاران محترم نسبت به تنظیم قرارداد با زائر توجه ویژه داشته و حتما بایستی نسبت به عقد قرارداد و ارائه تصویری از آن به زائرین اقدام نمایند. و چنانچه زائری درخواست بیمه تکمیلی از شرکت بیمه ای داشت، حتما قرارداد بیمه تنظیم گردد.

کارکنان دفاتر زیارتی ضمن رعایت حجاب و شئونات اسلامی، برخورد مناسب با مراجعین داشته و با حفظ تکریم ارباب رجوع، راهنمایی لازم در خصوص گروهبندی و ثبت تقاضای تشرف را ارائه نمایند.

کارگزاران محترم در ایام ثبت نام عمره از ساعت 8 صبح الی 18 عصر با رعایت وقت نماز در دفتر حضور داشته باشند تا مراجعین به راحتی نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند.

در ادامه جلسه مسئول ثبت نام و اعزام در خصوص ثبت نام عمره سالجاری و مسئول امور عتبات، توضیحات و نکات لازم را به کارگزاران ارائه نموده و در پایان کارشناسان مربوطه به سوالات مطرح شده کارگزاران پاسخ دادند.


مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.