یکشنبه 06 مهر 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

نتايج قرعه كشي عمره دانشجويي اعلام شد

نتايج قرعه كشي عمره دانشجويي اعلام شد
قرعه كشي عمره دانشگاهيان طي روزهاي ۱۷ و ۱۸ آبان ماه در سراسر كشور برگزار شد و پذيرفته شدگان اصلي و ذخيره مشخص شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، قرعه كشي عمره دانشگاهيان طي روزهاي ۱۷ و ۱۸ آبان ماه در سراسر كشور برگزار شد و پذيرفته شدگان اصلي و ذخيره مشخص شدند.

متقاضيان مي‌توانند از امروز با مراجعه به سايت لبيك و لينك مشاهده نتايج قرعه كشي، از نتايج مطلع شوند.

براساس اين گزارش، از بين ۳۳۸ هزار نفر، تنها ۱۷۵۰۰ به سفر عمره مشرف مي‌شوند و بديهي است كه تعداد زيادي از علاقمندان زيارت بارگاه آسماني نبوي و كعبه مكرمه از اين توفيق باز خواهند ماند؛ اما در سال جاري با تمهيدات ويژه ستاد، سهميه‌اي خاص براي علاقمندان جدي اين سفر با ارزش در نظر گرفته شده است. پذيرفته نشدگان در قرعه كشي مي‌توانند با گذراندن دوره آموزش مجازي كوتاهي در سامانه «آموزش مجازي دانشگاهيان نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها» امكان توفيق خود را براي اين سفر معنوي فراهم كنند.

با توجه به سهميه ۱۰۰۰ نفري كه به اين طرح اختصاص داده شده چنانچه شركت كنندگاني كه حائز امتياز قبولي در اين طرح باشند بيش از هزار نفر باشند، به قيد قرعه و در غير اين صورت همه آن‌ها به عمره اعزام خواهند شد.

لازم به ذكر است، صرف شركت در اين دوره آموزشي به عنوان سهميه عمره دانشگاهيان محسوب نمي‌گردد و شركت در آزمون‌ها و كسب امتياز قبولي، شرط اختصاص سهميه عمره به شركت كنندگان خواهد بود.

لينك آموزش مجازي از فردا در سايت لبيك قرار خواهد گرفت و متقاضيان با ورود به سامانه آموزش مجازي و وارد كردن كدملي و شماره تلفن همراه خودشان مي‌توانند دوره مربوطه را بگذرانند.
مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.