یکشنبه 19 مرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

آغاز دور جديد پيش ثبت نام هاي عتبات/ نام نويسي از زائران ايام اربعين

آغاز دور جديد پيش ثبت نام هاي عتبات/ نام نويسي از زائران ايام اربعين
سازمان حج و زيارت از آغاز دور جديد پيش ثبت نام هاي سفر عتبات عاليات از امروز شنبه دهم آبان خبر داد و اعلام كرد كه آن دسته از زائران كه قصد اعزام به عتبات در اربعين را دارند مي‌توانند از امروز نسبت به نام نويسي اقدام كنند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در متن اطلاعيه روابط عمومي اين سازمان در خصوص زمان و نحوه پيش ثبت نام سفر زيارتي عتبات عاليات آمده است: متقاضيان تشرف به عتبات عاليات كه مايل به اعزام عتبات از ۱۱ آذرماه لغايت ۲۰ اسفندماه هستند، مي‌توانند با مراجعه سامانه پيش ثبت نام اين سازمان به آدرسhttp://atabat.haj.irبراي خود و همراهانشان نام نويسي و كد رهگيري دريافت كنند.

بر اساس اين اطلاعيه شروع پيش ثبت نام عتبات از امروز ساعت ۹ صبح روز شنبه۱۰ /۰۸/ ۹۳ تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه۲۰ /۰۸ /۹۳ خواهد بود.

لازم بذكر است پنجشنبه ۲۲ /۰۸ /۹۳ قرعه كشي بين متقاضيان انجام و نتيجه آن روز شنبه ۲۴ /۰۸ /۹۳ بر روي سامانه پيش ثبت نام عتبات عاليات قرار خواهد گرفت كه متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به سايت مذكور از نتيجه و زمان ثبت نام در كاروان‌ها مطلع گردند.

** تذكرات مهم:

۱) افرادي كه در پيش ثبت نام دوره‌هاي قبل شركت نموده و حائز اولويت تشرف اعلام نگرديده‌اند در اين دوره نيازي به طي مراحل پيش ثبت نام نداشته و اطلاعات ايشان (براساس گروه بندي مربوطه) به دوره جديد انتقال يافته و در قرعه كشي شركت داده خواهند شد.

۲) اطلاعات افرادي كه در دوره قبل حائز اولويت تشرف شناخته شده و به هر دليل در گروه‌ها ثبت نام ننموده‌اند از سامانه پيش ثبت نام حذف خواهد شد لذا درصورتيكه اين عزيزان مايل به تشرف در اين دوره هستند، لازم است مجدداً نسبت به طي مراحل پيش ثبت نام اقدام فرمايند.

۳) افرادي كه مبادرت به ثبت نام گروهي ۳۵ نفره مي‌نمايند، در صورتيكه تعدادي از آن‌ها منصرف و از گروه خود خارج شوند، چنانچه عدد گروه كمتر از ۲۵ نفر شود گروه مذكور حذف شده و در قرعه كشي بعدي شركت داده نخواهند شد.
مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.