یکشنبه 11 خرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

اعزام دور جديد عتبات از فردا/آغازسفرهاي زميني از ۶مهر

اعزام دور جديد عتبات از فردا/آغازسفرهاي زميني از ۶مهر
مديركل عتبات سازمان حج و زيارت از آغاز دور جديد سفرهاي عتبات عاليات از فردا چهارم مهرماه خبر داد و اعلام كرد: اعزام كاروان‌هاي زميني به عتبات مجدداً از ششم مهرماه از سر گرفته مي‌شود.

«محسن نظافتي» مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت گفت: اعزام‌هاي اين دوره عتبات از فردا چهارم مهرماه آغاز مي‌شود و تا دهم آذرماه ادامه خواهد داشت.

وي در اين باره افزود: اعزام‌هاي هوايي عتبات از ۱۷ فرودگاه كشور انجام مي‌گيرد و مشتاقان زيارت عتبات ديگر استان‌هاي كشور در دوره جديد مجدداً مي‌توانند بصورت زميني به عتبات اعزام شوند.

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت از افزايش ۱۵۰ درصدي اعزام‌ها در ايام عرفه و عيد غدير خبر داد و تصريح كرد: ظرفيت كاروان‌هاي اعزامي به عتبات براي روز عرفه تكميل شده لكن ثبت نام در كاروان‌هاي ديگر ايام همچنان ادامه دارد.

اين مقام مسئول در سازمان حج و زيارت هزينه سفرهاي زميني عتبات را از ۹۸۰ هزار تومان تا يك ميليون و ۶۰ هزار تومان و هزينه سفرهاي هوايي عتبات را از يك ميليون و ۲۰۰ هزار تا يك ميليون و ۳۶۰ هزار تومان اعلام كرد.

وي همچنين در خصوص هزينه سفرهاي ۳ و ۴ روزه عتبات گفت: هزينه سفرهاي ۳ روزه در اين دوره يك ميليون و ۲۰ هزار تومان و هزينه سفرهاي ۴ روزه يك ميليون و ۱۰۰ هزار تومان مي‌باشد.

شايان ذكر است زائراني كه در دوره جديد پيش ثبت نام‌هاي عتبات شركت كرده و در قرعه كشي پذيرفته شده اند، مي‌توانند با مراجعه به سامانه atabat. haj. ir نسبت به انتخاب كاروان و قطعي نمودن ثبت نام خود اقدام نمايند.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.