یکشنبه 06 مهر 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

دومین همایش زائران فرهیخته استان آذربایجان شرقی برگزار شد

دومین همایش زائران فرهیخته استان آذربایجان شرقی برگزار شد
دومین همایش زائران فرهیخته (طرح مودت) در تاریخ 29/5/93 در سالن اجتماعات دبیرستان پسرانه میثاق تبریز با حضور آقایان دکتر باقری معاون محترم امور بین الملل و عسگری نماینده مدیریت برنامه، بررسی و ارزشیابی بعثه مقام معظم رهبری برگزار گ...

دومین همایش زائران فرهیخته (طرح مودت) در تاریخ 29/5/93 در سالن اجتماعات دبیرستان پسرانه میثاق تبریز با حضور آقایان دکتر باقری معاون محترم امور بین الملل و عسگری نماینده مدیریت برنامه، بررسی و ارزشیابی بعثه مقام معظم رهبری برگزار گردید.

در ابتدای این همایش پس از تلاوتی چند از کلام ا... مجید ، حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی پورمحمدی مسئول دفترنمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان ،ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و زائران فرهیخته، مسائلی در خصوص اجتناب از مناظره و بحث و جدل با زائران، جابجایی و تغییر جای مکرر در حرم ها، اهانت به مقدسات مذاهب دیگر، دادن اطلاعات مهم در خصوص مسائل سیاسی،امنیتی و اقتصادی کشورمان و عدم ارتباط و صحبت با زائران جنس مخالف مطالبی را ارائه فرمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر باقری در خصوص ارتباطات، خصوصیات عمومی حجاج خارجی در موسم حج، گروه تکفیری - تروریستی داعش و مواضع جمهوری اسلامی ایران در قبال تحولات مهم منطقه و جهان به ایراد سخن پرداختند.

در این همایش زائران فرهیخته محصولات فرهنگی وجزواتی را در خصوص موارد مورد بحث دریافت نمودند.

در پایان همایش به سوالات زائران فرهیخته پاسخ داده شد.


مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.