چهارشنبه 25 تیر 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

اعزام زائرین تمتع استان آذربایجان شرقی از 15 مهر

اعزام زائرین تمتع استان آذربایجان شرقی از 15 مهر
اعزام زائرین حج تمتع استان آذرایجان شرقی از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از 15 مهرماه آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

اعزام زائرین حج تمتع92 استان آذربایجان شرقی از 15 مهر ماه آغاز می شود.

در جلسه مدیران حج تمتع و مدیران مجموعه آذربایجان شرقی که روز یکشنبه مورخ 20/5/92 در محل حج و زیارت استان تشکیل گردید، حجت الاسلام و المسلمین رسول مشهوری – مدیر حج و زیارت استان- ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی توفیق روز افزون برای همه مومنین، گزارشی از روند اجرای عملیات حج تمتع سال جاری ارائه و اعلام نمودند بحول و قوه الهی همه امور دقیق و با موفقیت پیش میرود و تابحال هیچ مشکل خاصی گزارش نگردیده است و انشاءا.. اعزام زائرین حج تمتع استان آذربایجان شرقی از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از 15 مهرماه آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

 لازم به ذکر است امسال ایستگاه پروازی زائرین حج تمتع استان زنجان هم از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز و در همین زمان اعلام شده انجام خواهد گرفت. همچنین مدیر حج و زیارت استان اعلام نمودند همایش آموزشی مدیران و دست اندرکاران حج تمتع منطقه شمالغرب کشور شامل استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان روز سه شنبه مورخ 22/5/92 در تبریز برگزار خواهد گردید و مسئولین سازمان حج و زیارت در این همایش مطالب کاربردی و آخرین وضعیت کشور عربستان سعودی را از نظر اسکان و تغذیه و حمل و نقل به مدیران و دست اندرکاران حج تمتع چهار استان بیان خواهند نمود.

در خاتمه مدیران محترم کاروانها ضمن بیان نقطه نظرات خود، گزارشی از روند ثبت نام، معاینات پزشکی، تکمیل اطلاعات گذرنامه ای و واریز هزینه قربانی زائرین ارائه نمودند.


مدیر سایت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.