پنجشنبه 08 اسفند 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

تکمیل ظرفیت کاروانهای تمتع 93 و کاروانهای مرحله دوم عمره 93-92

تکمیل ظرفیت کاروانهای تمتع 93 و کاروانهای مرحله دوم عمره 93-92
رییس سازمان حج و زیارت ۱۵ اسفند ماه جاری را آخرین مهلت مشمولان برای نام نویسی در کاروان های حج تمتع ۱۳۹۳ اعلام کرد.

ˈسعید اوحدیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اعلام این مطلب افزود: تا کنون ظرفیت تمام کاروان های حج سال ۱۳۹۳ به جز استان های اصفهان و تهران تکمیل شده است.

رییس سازمان حج و زیارت از تکمیل ظرفیت ۹۲ درصد کاروان های حج سال آینده خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا ۱۵ اسفند ماه جاری ظرفیت کاروان های دو استان یاد شده نیز تکمیل شود و نیازی به فراخوان اولویت های جدید نیست.


اوحدی با بیان اینکه تا کنون دو مرحله اولویت های نام نویسی در کاروان های حج سال ۱۳۹۳ فراخوان شده اند، گفت: در مرحله نخست دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۸۴ و در مرحله دوم دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ برای نام نویسی در کاروان های سال آینده فراخوان شدند.

رییس سازمان حج و زیارت گفت: هزینه سفر به حج سال ۱۳۹۳ هفت میلیون و ۷۰۰ تا ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که در دو قسط از زائران دریافت می شود.** تکمیل ظرفیت کاروان های مرحله دوم اعزام های عمره

اوحدی همچنین از تکمیل ظرفیت کاروان های مرحله دوم اعزام های عمره مفرده جاری که از هشتم فروردین ماه سال آینده آغاز می شود، خبر داد.


وی گفت: از آغاز مرحله نخست عمره مفرده جاری ( ۲۶ آذر ماه ) تا کنون ۳۰۰ هزار ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف شده اند.

رییس سازمان حج و زیارت یادآور شد: اعزام های مرحله نخست تا هفتم فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

به گفته اوحدی در مرحله دوم اعزام ها نیز که از هشتم فروردین تا پنجم تیر ماه سال ۱۳۹۳ انجام می شود، حدود ۴۰۰ هزار نفر به زیارت خانه خدا مشرف می شوند.

 

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.