یکشنبه 10 فروردین 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

ثبت نام اعزام‌هاي نوروزي عتبات از اوايل بهمن ماه

ثبت نام اعزام‌هاي نوروزي عتبات از اوايل بهمن ماه
مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت از آغاز پيش ثبت نام اعزام‌هاي نوروزي عتبات عاليات از اوايل بهمن ماه امسال خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مدير كل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت از آغاز پيش ثبت نام اعزام‌هاي نوروزي عتبات عاليات از اوايل بهمن ماه امسال خبر داد.

محسن نظافتي روز پنجشنبه گفت: ثبت نام در كاروان‌هاي اين دوره از اواسط بهمن ماه آغاز مي‌شود.

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت درباره افزايش ظرفيت اعزام زائران ايراني به عتبات عاليات درايام تعطيلات نوروز ۹۳ نيز گفت: در سفري كه ۲۰ دي ماه به عراق خواهيم داشت درباره ميزان افزايش ظرفيت اعزام‌ها نيز با طرف عراقي بحث و گفت و گو مي‌شود.

نظافتي درباره امكان تشرف زائران ايراني به صورت انفرادي به عتبات در ايام نوروز نيزگفت: شوراي امنيت ملي و ساماندهي زائران تصميمي براي امكان تشرف زائران ايراني به صورت انفرادي به عتبات در ايام تعطيلات نوروزي را ندارد.

مديركل عتبات عاليات در ادامه با بيان اينكه بيشتر زائران ايراني كه در ايام اربعين حسيني (ع) به عتبات عاليات مشرف شده بودند به كشور بازگشته اند، افزود: هم اكنون تعداد بسيار اندكي از زائران ايراني به دليل ايام شهادت امام رضا (ع) در عتبات حضور دارند.

نظافتي به اعزام‌هاي سازمان حج و زيارت در دوره فعلي كه از ۲۸ دي ماه آغاز شده و تا ۲۳ اسفند ماه ادامه دارد اشاره كرد و گفت: ظرفيت كاروان‌هاي اين دوره هنوز كامل نشده و متقاضيان مي‌توانند در كاروان‌ها نام نويسي كنند.
مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.