یکشنبه 13 فروردین 1402
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

نام نویسی در کاروانهای عتبات با مراجعه به دفاتر زیارتی و سامانه جامع عتبات

نام نویسی در کاروانهای عتبات با مراجعه به دفاتر زیارتی و سامانه جامع عتبات
مدیر کل دفتر برنامه ریزی پذیرش واعزام زائرین عتبات عالیات با بیان تازه ترین جزییات در خصوص این دور از اعزام های زایران به عتبات عالیات بر تشرف به عتبات با کاروانهای تحت نظارت سازمان حج و زیارت تاکید کرد.

حمیدرضا محمدی مدیر کل دفتر برنامه ریزی پذیرش واعزام زائرین عتبات عالیات با اشاره به اعزام های این دوره عتبات گفت: این اعزام ها بلافاصله بعد از اربعین حسینی و در تاریخ 28 شهریور ماه آغاز و تا پایان مهر ماه برنامه ریزی شده است.


وی افزود: در این دوره از اعزام ها برای 40 هزار نفر زایر از سوی شرکت های زیارتی ظرفیت سازی شده که تاکنون 20 هزار نفر نام نویسی کرده اند و فرصت ثبت نام و اعزام در بازه زمانی تعیین شده وجود دارد.


مدیر کل دفتر برنامه ریزی پذیرش واعزام زائرین عتبات عالیات با بیان اینکه بسته های متنوع اعزام به عتبات به صورت زمینی و هوایی وجود دارد گفت: از 28 شهریور ماه تا کنون بیش از 7 هزار نفر از طریق کاروانهای تحت نظارت سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف شده اند و سایر اعزام ها نیز به ترتیب در حال انجام است


به گفته محمدی، زایران می توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی یا سامانه جامع عتبات به آدرس atabatorg.haj.ir نسبت به نام نویسی و تشرف با کاروانهای موجود اقدام کنند.


وی توصیه کرد: علاقمندانی که قصد تشرف به عتبات عالیات را دارند حتما از کاروانهای تحت نظارت سازمان حج و زیارت استفاده نمایند چراکه این دست کاروانها دارای پوشش لازم برای امنیت و بیمه زایران می باشد و از کاروانهای آزاد استفاده ننمایند.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.