یکشنبه 18 خرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

تمديد ثبت نام كارشناسي و كارشناسي ارشد گرايش حج تا۱۵مرداد

تمديد ثبت نام كارشناسي و كارشناسي ارشد گرايش حج تا۱۵مرداد
حجت الاسلام والمسلمين حميد احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از تمديد مهلت ثبت‌نام پذيرش دانشجو در رشته «كارشناسي ارشد ارتباطات با گرايش حج و زيارت» و در مقطع كارشناسي رشته «تبليغ در حج ...

حجت الاسلام والمسلمين حميد احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از تمديد مهلت ثبت‌نام پذيرش دانشجو در رشته «كارشناسي ارشد ارتباطات با گرايش حج و زيارت» و در مقطع كارشناسي رشته «تبليغ در حج و زيارت» تا ۱۵ مرداد ماه خبر داد.

وي با بيان اين كه شرط سني در ثبت نام كارشناسي ارشدبرداشته شده است، اظهار داشت: ثبت نام كنندگان بايد كاركنان شاغل (اعم از رسمي و غير رسمي) در حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت يا سازمان حج و زيارت، كارگزاران تحت شبكه حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت يا سازمان حج و زيارت باشند.

احمدي، گفت: بر اساس ضوابط اعلام شده ثبت نام كنندگان بايد حداكثر ۴۲ سال مي‌بودند كه بعد ار رايزني‌ها انجام شده بنا بر اين شد كه محدوديت سني وجود نداشته باشد و فقط كساني كه كمتر از ۴۲ سال سن دارند در اولويت قرار بگيرند.

وي يادآور شد: علاقه مندان مي‌توانند از طريق پايگاه اينترنتي دانشگاه به آدرسwww.imamreza.ac.irاقدام به ثبت‌نام كنند.

لازم به ذكر است كه آزمون ورودي، عصر جمعه ۲۵ مرداد ماه با نظارت و هماهنگي سازمان سنجش آموزش كشور در محل دانشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار مي‌شود.

ساعت برگزاري آزمون متعاقباً از طريق وبگاه دانشگاه امام رضا عليه السلام مشهد اعلام خواهد شد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.