پنجشنبه 08 اسفند 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

25 آذرماه پایان مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حج ۹۹

25 آذرماه پایان مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حج ۹۹
مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، بیست و پنجم آذرماه را آخرین زمان ثبت‌نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ اعلام کرد.

به‌منظور فراهم آمدن تمدید شرایط ثبت‌نام بر اساس درخواست پزشکان از سراسر کشور، مهلت ثبت‌نام پزشکان داوطلب حضور در عملیات بهداشت و درمان حج ۹۹ تا پایان وقت اداری ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، تاکنون بیش از ۸۰۰ پزشک از سراسر کشور در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ثبت‌نام کرده‌اند.

این گزارش حاکی است، در مرحله بعدی فرآیند جذب و انتخاب پزشکانی که ثبت‌نام کرده‌اند و به‌صورت حضوری در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، بیش از دو برابر ظرفیت موردنیاز حج ۹۹ انتخاب خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، پزشکان عمومی، متخصصین طب اورژانس و داخلی که علاقه‌مند به حضور در عملیات بهداشت و درمان حج تمتع ۹۹ و خدمت به ضیوف الرحمان هستند، می‌توانند در خصوص ثبت‌نام اولیه در سامانه مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر به نشانی www.hmc.ir اقدام کنند.

گفتنی است، پس از احراز شرایط اولیه ثبت‌نام‌شدگان، آزمون عملی و مصاحبه حضوری نیز برگزار خواهد شد و حضور پزشکان منتخب در مرحله حضوری الزامی است.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.