چهارشنبه 09 بهمن 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

بروز رسانی و ساماندهی اطلاعات ودیعه گذاران حج تمتع در سامانه Reserve.haj.ir

بروز رسانی و ساماندهی اطلاعات ودیعه گذاران حج تمتع در سامانه Reserve.haj.ir
مدیر حج و زیارت استان  آذربایجان شرقی : فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع برای ساماندهی اطلاعات ودیعه گذاران است

امیر روحی ملکی مدیر حج و زیارت استان  آذربایجان شرقی در مصاحبه با پایگاه خبری صنعتیمیز در باره فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع گفت: در سالهای ۸۴ و ۸۵ و ۸۶ متقاضیانی برای حج تمتع نام نویسی کرده اند و در بانک ملی ودیعه گذاری و ثبت اطلاعات انجام داده اند که طی این سالهای اخیر ممکن است تغییراتی در اطلاعات یا نشانی و برنامه ریزی های آنها اتفاق افتاده باشد که سازمان حج و زیارت تصمیم گرفت این اطلاعات را ساماندهی کنیم.

 

وی توضیح داد: ساماندهی اطلاعات ثبت نام کننده ها  برای تعیین اولویت ها، ارتباط گیری ، تعداد حاضران برای تشرف، آموزش ها و اطلاع رسانی به موقع به متقاضیان است.

مدیر حج و زیارت استان  آذربایجان شرقی در پاسخ به این پرسش که آیا در این فراخوان مشخص است که هر فرد چه مقدار باید وجه برای عزیمت پرداخت نماید، گفت: این فراخوان صرف نظر از زمان تشرف و پرداخت وجه نقد است و تنها به به تکمیل اطلاعات مربوط می شود.

 

به گفته وی، متقاضیان باید برای تکمیل اطلاعات به سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانیreserve.haj.ir یا دفاتر خدمات زیارتی مراجعه کنند.

روحی ملکی  تصریح کرد: به هیچ عنوان در این مقطع اولویت بندی سال تشرف وجود ندارد و طبیعتاً بعد از ساماندهی اطلاعات و بروز رسانی آنها ، فراخوان مجددی برای اولویت های تشرف سال ۹۸ خواهیم داد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.