چهارشنبه 09 بهمن 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

فراخوان اولویت های تشرف حج ۹۸ بعد از ساماندهی اطلاعات ودیعه گذاران

فراخوان اولویت های تشرف حج ۹۸ بعد از ساماندهی اطلاعات ودیعه گذاران
رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع برای ساماندهی اطلاعات یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ودیعه گذاران است گفت: بعد از این ساماندهی اطلاعات ،فراخوان اولویت های تشرف س...

رییس سازمان حج و زیارت در باره فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع گفت: در سالهای ۸۴ و ۸۵ و ۸۶ متقاضیانی برای حج تمتع نام نویسی کرده اند و در بانک ملی ودیعه گذاری و ثبت اطلاعات انجام داده اند که طی این سالهای اخیر ممکن است تغییراتی در اطلاعات یا نشانی و برنامه ریزی های آنها اتفاق افتاده باشد که ما تصمیم گرفتیم این اطلاعات را ساماندهی کنیم.

وی با بیان اینکه تعداد ثبت نام کننده ها در سالهای ذکر شده به حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد، توضیح داد: ساماندهی اطلاعات این افراد برای تعیین اولویت ها، ارتباط گیری ، تعداد حاضران برای تشرف، آموزش ها و اطلاع رسانی به موقع به متقاضیان است.

رییس سازمان حج وزیارت تاکید کرد: این فراخوان برای ساماندهی و بروز رسانی اطلاعات این یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر است .

ایشان در پاسخ به این پرسش که آیا در این فراخوان مشخص است که هر فرد چه مقدار باید وجه برای عزیمت پرداخت نماید، گفت: این فراخوان صرف نظر از زمان تشرف و پرداخت وجه نقد است و تنها به به تکمیل اطلاعات مربوط می شود.

به گفته وی، متقاضیان باید برای تکمیل اطلاعات به سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانیreserve.haj.ir یا دفاتر خدمات زیارتی مراجعه کنند.

رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: به هیچ عنوان در این مقطع اولویت بندی سال تشرف وجود ندارد و طبیعتاً بعد از ساماندهی اطلاعات و بروز رسانی آنها ، فراخوان مجددی برای اولویت های تشرف سال ۹۸ خواهیم داد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.