ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

صدور روادید 70380 زائر اربعین حسینی آذربایجان شرقی و غربی در کنسولگری تبریز

صدور روادید 70380 زائر اربعین حسینی آذربایجان شرقی و غربی در کنسولگری تبریز
مدیرکل حج و زیارت آذربایجان شرقی از صدور روادید ۷۰ هزار و ۳۸۰ زائر اربعین حسینی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی تا ساعت ۱۲ امروز در سامانه سماح خبر داد.

امیر روحی ملکی امروز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به استقرار کنسولگری موقت عراق در تبریز برای صدور روادید زوار آذربایجان شرقی و غربی٬ کار صدور روادید برای زوار هر دو استان تقریبا پایان یافته و باقیمانده روادیدها تا چند ساعت آینده صادر می شود.

وی با ارایه آماری از تعداد ثبت نام ها و روادیدهای صادره اظهار داشت: از آذربایجان شرقی ۵۲ هزار و ۳۰۰ نفر ثبت نام کرده بودند که تنها روادید ۵۰ نفر باقیمانده است که طی چند ساعت صادر می گردد.

مدیرکل حج و زیارت استان در خصوص آذربایجان غربی نیز ابراز داشت: ۱۸هزار و ۸۰ نفر از این استان در سماح ثبت نام کرده بودند و تاکنون روادید ۱۸۰۵۰ نفر صادر شده و تا چند ساعت آینده روادید بقیه زوار نیز صادر می شود.

روحی ملکی در مقایسه تعداد ثبت نام کنندگان دو استان نسبت به سال گذشته نیز گفت: امسال حدود ۶هزار و ۳۰۰ نفر به تعداد زوار آذربایجان شرقی و یک هزار و ۸۰ نفر به تعداد زوار آذربایجان غربی افزوده شده است.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.