ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

۷۸ دفتر مجاز در تبریز برای اخذ ویزای اربعین فعال هستند

۷۸ دفتر مجاز در تبریز برای اخذ ویزای اربعین فعال هستند
مدیر حج و زیارت استان گفت: در سطح استان ۱۶۳ و در تبریز ۷۸ دفتر مجاز برای ثبت نام ویزای پیاده روی اربعین فعالیت می کنند که تا ۲۴ ساعت قبل از اربعین صدور ویزا ادامه خواهد داشت

امیر روحی ملکی در گفت و گو با خبرنگار تبریز بیدار در خصوص آخرین آمار ثبت نام کنندگان استان در پیاده روی اربعین گفت: تا کنون ۳۷هزار ۲۲۰نفر در استان آذربایجان شرقی برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند.
وی افزود: همچنین تاکنون ۱۶هزار و ۳۱۸ نفر نیز از استان آذربایجان غربی برای شرکت در این پیاده روب ثبت نام و درخواست ویزا کرده اند که برای ۱۴ هزار ۹۶۸ نفر از آن ها ویزا صادر شده و این روند تا تکمیل صدور ویزا برای همه متقاضیان ادامه خواهد داشت . 

مدیر حج و زیارت استان بیان کرد: در سطح استان ۱۶۳ و در تبریز ۷۸ دفتر مجاز برای ثبت نام ویزای پیاده روی اربعین فعالیت می کنند که تا ۲۴ ساعت قبل از اربعین صدور ویزا ادامه خواهد داشت . 

روحی خاطر نشان شد :برای صدور ویزا 7 نفر از کنسولگری عراق برای صدور ویزا حضور دارند و با تلاش های شبانه روزی همکاران ویزا صادر می شود و حداکثر تا ۷۲ ساعت ویزا آماده می شود .

وی در پایان ابراز داشت: در این مراکز برای هر روادید ۲۳۵ هزار تومان دریافت می شود و گذرنامه ها به همراه مدارک به نمایندگی موقت سفارت عراق در تبریز تحویل و در نهایت ویزا صادر می شود

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.