دوشنبه 20 آذر 1402
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

صدور 25 هزار ویزای اربعین حسینی در تبریز

صدور 25 هزار ویزای اربعین حسینی در تبریز
مدیر دفتر حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت : تاکنون برای 25 هزار نفر از زائران اربعین در تبریز روادید صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، روحی ملکی با اشاره به استقرار مرکز صدور ویزای اربعین از اول مهر در تبریز افزود : در این مرکز ویزای زائران اربعین استانهای آذربایجان شرقی و غربی صادر میشود. 
وی خاطرنشان کرد : تاکنون 42 هزار و 500 نفر متقاضی در دو استان مذکور ثبت نام کرده اند که 15 هزار نفر از این تعداد مربوط به متقاضیان آذربایجان غربی است.
وی افزود : مراحل درخواست با ثبت نام اینترنتی از طریق درگاه www.samah.haj.ir آغاز میشود و سپس متقاضیان با انتخاب یکی ار 170 مرکز کارگزاری مجاز صدور ویزا برای تحویل مدارک و تکمیل ثبت نام مراجعه میکنند. 
مدیر دفتر حج و زیارت آذربایجان شرقی ادامه داد : در این مراکز برای هر روادید 235 هزار تومان دریافت میشود و گذرنامه ها به همراه مدارک به نمایندگی موقت سفارت عراق در تبریز تحویل و در نهایت ویزا صادر میشود.
وی با بیان اینکه زائران هیچ وجهی به صورت نقدی به دفاتر و شرکت‌های زیارتی در مورد زیارت اربعین پرداخت نکنند افزود : این اقدام فقط از طریق درگاه اینترنتی و دستگاه کارتخوان انجام می شود.
نصیر عبدالرزاق ابراهیم ، سرکنسول موقت عراق در تبریز هم گفت : ثبت نام برای درخواست روادید زائران اربعین تا 48 ساعت قبل از اربعین حسینی ادامه دارد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.