جمعه 16 خرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

اعلام زمان ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین

اعلام زمان ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اینکه روزانه ۲ هزار زائر از طریق مرزهای هوایی و زمینی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند، گفت: در صورت نهایی شدن قیمت‌ها در خصوص سفر اربعین ثبت‌نام متقاضیان از انتهای هفته جا...

مرتضی آقایی (مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره اعزام زائران در دهه اول محرم به عتبات عالیات گفت: با توجه به اینکه در ایام محرم قرار داریم و مردم در این ایام علاقه شدیدی به سفر به عتبات عالیات دارند، در حال حاضر روند اعزام مناسب است.

وی خاطرنشان کرد: افزایش قیمت‌ها در اعزام زائران به عتبات اگر تاثیر منفی هم داشته باشد، بعد از اتمام این دو ماه خواهد بود، چراکه در این دو ماه مردم تلاش می‌کنند، به هر قیمتی هزینه سفرشان را تامین کنند و در این دو ماه به کربلا و عتبات عالیات سفر کنند.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در حال حاضر هزینه سفر هوایی به عتبات عالیات از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هزینه سفر زمینی نیز از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

آقایی با اشاره به آمار زائران عتبات در دهه اول محرم تصریح کرد: روزانه در مجموع ۵۰ گروه شامل ۲ هزار نفر از طریق هوایی و زمینی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

وی در خصوص سفر اربعین نیز گفت: در صورت نهایی‌شدن قیمت‌ها از انتهای هفته جاری یا ابتدای هفته آینده ثبت‌نام متقاضیان سفر اربعین آغاز خواهد شد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.