چهارشنبه 25 تیر 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با امام جمعه تبریز

دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با امام جمعه تبریز

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر در سفر به تبریز با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت آذربایجان شرقی در این دیدار که در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر با اشاره به جایگاه امام جمعه تبریز در میان مردم تبریز و استان و حتی کشور گفت:‌اقداماتی که جنابعالی در مدت تصدی امام جمعه تبریز انجام داده اید تاثیرات مثبتی به همراه داشته و تحولات ارزشمندی را رقم زده و در کل کشو بازتاب داشته است.

وی بیان کرد: افزایش ارتباط و تعامل با شهروندان و حضور در میان آنان به عنوان یک امام جمعه محبوب موجب کم شدن فاصله میان مردم و مسئولان است و به عنوان یک الگو مطرح است.

نماینده ولی فقیه در امو حج و زیارت در بخش دیگری از سخنان خود به آمادگی های انجام شده برای برگزاری شایسته حج 97 اشاره کرده و خاطر نشان نمود:‌برنامه های مقدماتی از چند ماه قبل آغاز شده و اقداماتی مانند برگزاری همایش های آموزشی، صدور ویزا ، واکسیناسیون و تامین ارز صورت گرفته و امیدواریم سفر حج امسال سفری موفق و پر از معنویت برای حجاج باشد.

حجت الاسلام و المسلیمن آل هاشم ، نماینده ولی فقیه در استان نیز ضمن خوشامد گویی به حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر بیان کرد:‌سفر حج ، سفری معنوی و ارزشمند است که حجاج باید از ان بهره معنوی ببرند و تلاش کنند تا با دست پر و خودسازی معنوی به کشور بازگردند.

وی با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط مدیران حج و زیارت برای برگزاری سفر معنوی حج اظهار کرد:‌باید بادرک حساسیت های موجود در برگزاری این سفر معنوی زمینه را برای سفری امن برای حجاج فراهم کرد و با توجه به مشرف شدن تعداد قابل توجهی از حجاج از طریق فرودگاه شهید مدنی تبریز همکاری مسئولان استانی در این زمینه هم مورد انتظار است.

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.