ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1400
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

جلسه مدیران کاروانهای عتبات عالیات نوروزی استان با مدیر حج و زیارت استان + توصیه ها

جلسه مدیران کاروانهای عتبات عالیات نوروزی استان با مدیر حج و زیارت استان + توصیه ها
جلسه مدیران کاروانهای عتبات عالیات نوروزی استان با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی عتبات و وجود محدودیت های موجود در کشور عراق ، با حضور مدیر حج و زیارت استان و مدیر عامل شرکت مرکزی کارگزاران ، پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات...

جلسه مدیران کاروانهای عتبات عالیات نوروزی استان با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی عتبات و وجود محدودیت های موجود در کشور عراق ، با حضور مدیر حج و زیارت استان و مدیر عامل شرکت مرکزی کارگزاران ، پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات شرکت مرکزی کارگزاران استان برگزار شد.

در این جلسه آقای روحی مدیر حج و زیارت  استان در جمع مدیران کاروانهای عتبات عالیات استان با بیان اینکه اعزام زائرین به عتبات عالیات می بایست از طریق دفاتر زیارتی مجاز استان انجام پذیرد، گفتند: فعالیتها و اعزامهای غیر مجاز عتبات عالیات به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.

ایشان با بیان ضرورت تشکیل جلسه توجیهی آموزشی برای زائرین اعزامهای نوروزی توسط دفاتر زیارتی، در خصوص نکات و ملاحظات اجرایی در اعزامهای نوروزی، فرمودند: تشکیل این جلسات و بیان نکات مهم و ضروری این سفر، موجب ایجاد آمادگی و آرامش در زائرین گردیده و مانع بروز مشکلات می شود.

روحی با بیان اینکه عملکرد مدیران کاروانهای عتبات عالیات مورد ارزیابی قرار گرفته و از اعزام مدیران با ارزیابی عملکرد پایین ممانعت بعمل خواهد آمد، گفتند: مدیران کاروانها بعد از بازگشت از سفر، مشکلات و مسائل سفر را به حج و زیارت استان گزارش نمایند.

ایشان در ادامه جلسه، مفاد دستورالعمل نکات و ملاحظات اجرایی کاروانهای نوروزی عتبات را برای مدیران قرائت نموده و از ایشان خواستند تا در جلسات زائرین، تذکرات و توصیه های ضروری را به ایشان ارائه نمایند.

در انتهای جلسه مدیر عامل شرکت مرکزی کارگزاران استان نیز با اشاره به اینکه در هفته 23 کاروان هوایی نوروز از استان اعزام خواهد شد گفتند مدیران کاروانها حتما ویزاهای دریافت شده را به دقت کنترل نموده و کاروانهای زمینی عتبات نیز براساس زمانبندی اعلام شده نسبت به اعزام و حضور در مرز اقدام نمایند.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.