یکشنبه 03 شهریور 1398
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

جلسه هماهنگی عملیات حج تمتع سال 96 در فرودگاه تبریز برگزار شد

جلسه هماهنگی عملیات حج تمتع سال 96 در فرودگاه تبریز برگزار شد
روز دوشنبه مورخ 96/5/2 جلسه هماهنگی عملیات حج تمتع سال 96 در فرودگاه تبریز برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور مدیرکل حج و زیارت استان آذربایجان شرقی و مسئولین کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج فرودگاه تبریز انجام گرفت، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده عملیات رفت حجاج امسال از تاریخ 9/5/96 آغاز خواهد شد و تا 16/5/96 ادامه خواهد یافت که در این مدت تعداد 3100 نفر از زائرین خانه خدا به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

صفایی گفت: طبق سنوات گذشته برنامه ریزی های اداره کل فرودگاههای استان از حدود 2 ماه پیش برای انجام هرچه بهتر پروازهای حج آغاز شده است که طراحی و رنگ آمیزی دیوارهای ترمینال حجاج با نقوش مذهبی ، بهسازی و مرمت سرویس های بهداشتی سالن حجاج و جدول گذاری و آسفالت محوطه، بهسازی نمازخانه ها از جمله این اقدامات می باشد.

وی افزود: با توجه به وقوع وقفه یکساله در پروازهای حج تمتع ، امسال تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا خدمت رسانی به زائرین عزیز و خانواده های آنان به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و امیدواریم نه تنها تاخیری در پروازها رخ ندهد بلکه شاهد تعجیل در پروازها نیز باشیم.

در ادامه جلسه روحی مدیرکل حج و زیارت استان ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مدیرکل فرودگاههای استان و همکاران ایشان جهت آماده سازی مقدمات اعزام حجاج از فرودگاه تبریز گفت: بازدیدهای میدانی بعمل آمده از سالن حجاج و امکانات فرودگاه تبریز حکایت از آمادگی کامل این فرودگاه و کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در انجام عملیات حج دارد.

وی گفت: امیدواریم فارغ از برخی حاشیه های بوجود آمده ، عملیات حج امسال بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرد و کلیه زائرین کشورمان با سلامت کامل به میهن باز گردند.

در ادامه مسئولین و نمایندگان ارگانهای حاضر در جلسه  به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در انجام هرچه بهتر حج امسال پرداختند.


مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.