شنبه 25 مرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

آیین­ نامه­ ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق ابلاغ شد(شرح وظایف مدیرکاروان عتبات عراق)

آیین­ نامه­ ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق ابلاغ شد(شرح وظایف مدیرکاروان عتبات عراق)
آیین نامه  ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق که با هم­اندیشی تعدادی از کارگزاران امور زیارتی و با لحاظ نظرات کارشناسی دفاتر حج و زیارت استان­ها تهیه و تدوین شده است، توسط سرپرست محترم سازمان حج و زیارت ایلاغ شد.

آیین­ نامه­ ی اجرایی کاروان عتبات عالیات عراق که با هم ­اندیشی تعدادی از کارگزاران امور زیارتی و با لحاظ نظرات کارشناسی دفاتر حج و زیارت استان­ها تهیه و تدوین شده است، توسط سرپرست محترم سازمان حج و زیارت ایلاغ شد.


این آیین­ نامه شامل دو فصل است؛ فصل اول به ماموریت­ها، اهداف و ساختار اجرایی کاروان عتبات می­پردازد که در آن شرایط جذب و احراز مسئولیت کاروان تعیین شده و به چگونگی نحوه­ی احراز صلاحیت­های جسمی و روانی و هم­چنین صلاحیت­های حرفه­ای و تخصصی متقاضیان جذب پرداخته است. در فصل دوم محیط اجرای عملیات کاروان تشرح شده و شرح فعالیت­های کاروان به صورت نقطه به نقطه تبیین گردیده است که مسیر اجرایی را برای مدیران کاروانها ترسیم نموده است.


لازم است کلیه مدیران محترم کاروان­ها قبل از هر سفر آن را به دقت مطالعه نموده و در طول سفر همراه خود داشته باشند تا در هر مرحله از اقدامات اجرایی کاروان امور زائران را به نحوه شایسته و مطلوب به انجام برسانند.


آیین­ نامه از طریق لینک زیر در دسترس قرار دارد.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.