شنبه 25 مرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص واگذاری قبوض حج تمتع و عمره مفرده

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص واگذاری قبوض حج تمتع و عمره مفرده
به اطلاع آن دسته از دارندگان اسناد حج تمتع و عمره مفرده که قصد انتقال اسناد مذکور به غیر را دارند، می رساند: در حال حاضر نقل و انتقال قبوض حج تمتع صرفاً به پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و آن هم در دفاتر زیارتی دارای مجوز س...

سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای شرایط انتقال قبوض حج و عمره را اعلام کرد.

در اطلاعیه این سازمان آمده است: به اطلاع آن دسته از دارندگان اسناد حج تمتع و عمره مفرده که قصد انتقال اسناد مذکور به غیر را دارند، می رساند: در حال حاضر نقل و انتقال قبوض حج تمتع صرفاً به پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و آن هم در دفاتر زیارتی دارای مجوز سازمان حج و زیارت با حضور اشخاص انتقال گیرنده و انتقال دهنده میسر است و انتقال اسناد عمره به غیر نیز فقط با حضور طرفین انتقال در دفاتر یاد شده که مورد تایید سازمان حج و زیارت می باشند، صورت می گیرد.

بر این اساس لازم است افراد مذکور با لحاظ مراتب فوق صرفاً به دفاتر زیارتی مجاز مراجعه نموده و از مراجعه به واسطه ها و مراکز غیر مجاز که با لطایف الحیل و تنظیم قراردادها و وکالت نامه های یکطرفه که مضیع حقوق دارندگان اسناد حج و عمره می باشد و بصورت غیر موجه نیز برای آنها منافع زیادی را به دنبال دارد، جداً خودداری نمایند. به هر حال این سازمان در قبال اقدامات غیر موجه یاد شده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ضمناً اسامی و مشخصات دفاتر مجاز زیارتی استان در سایت حج و زیارت استان به نشانی https://Azsharghi.haj.ir قابل دسترسی می باشد.

 لیست دفاتر فعال زیارتی استان آذربایجان شرقی

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.