شنبه 25 مرداد 1399
EN

خبرگزاری حج و زیارت آذربایجان شرقی

مشاهده خبر

مشتاقان زیارت اربعین در اسرع وقت با مراجعه به دفاتر زیارتی استان جهت ثبت نام اقدام نمایند.

مشتاقان زیارت اربعین در اسرع وقت با مراجعه به دفاتر زیارتی استان جهت ثبت نام اقدام نمایند.
مدیر دفتر حج و زیارت و زیارت آذربایجان‌شرقی از تمدید ثبت‌نام برای پیاده‌روی اربعین خبر داد و گفت: مردم برای ثبت‌نام سریع‌تر اقدام کنند و همچنین ثبت‌نام به صورت اینترنتی بوده و از طریق کارگزاری‌ها...

مدیر دفتر حج و زیارت و زیارت آذربایجان‌شرقی از تمدید ثبت‌نام برای پیاده‌روی اربعین خبر داد و گفت: مردم برای ثبت‌نام سریع‌تر اقدام کنند و همچنین ثبت‌نام به صورت اینترنتی بوده و از طریق کارگزاری‌های رسمی که اطلاعاتشان در سایت سازمان حج و زیارت استان قرار دارد، انجام می‌گیرد.

امیر روحی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، در این خصوص اظهار کرد: تاکنون 30 هزار و 200 نفر از استان آذربایجان‌شرقی و قریب به 12 هزار نفر نیز از استان آذربایجان‌غربی برای شرکت در پیاده‌روی اربعین در سامانه‌ی سماح ثبت‌نام کرده‌اند.

وی در خصوص تعداد صدور ویزا نیز افزود: تاکنون به 39 هزار و 210 نفر از استان‌های آذربایجان شرقی و غربی ویزا صادر شده است.

وی با تاکید بر اینکه مردم از طریق مراکز مجاز اقدام به ثبت‌نام برای اخذ ویزا کنند، یادآور شد: خوشبختانه در استان ما تاکنون مراکز غیرمجاز تاکنون مشاهده نشده است.

مدیر دفتر حج و زیارت و زیارت استان خاطرنشان کرد: مردم سریع‌تر اقدام به ثبت‌نام در سامانه‌ی سماح کرده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند، هر چند تمامی همکاران و سیستم اداره نیز در این راستا بسیج شده است اما نیاز است که مردم سریع‌تر در این خصوص اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه مدت زمان صدور ویزا 70 ساعت است، اضافه کرد: اگر مردم ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول کنند، با توجه به ازدحام ثبت‌نام کنندگان ممکن است زمان صدور ویزا به بیش از 70 ساعت نیز افزایش یافته و مشکل ایجاد شود.

مدیر سایت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.