سازمان حج و زیارت استان آذربایجان شرقی

تاریخ: 23 مرداد 1392

همایش آموزشی عوامل و دست اندرکاران حج تمتع 92 منطقه شمالغرب

همایش آموزشی عوامل و دست اندرکاران حج تمتع سال 92 منطقه شمالغرب کشور(استانهای آذربایجان شرقی،غربی،اردبیل و زنجان) در مورخه 22/05/92 روز سه شنبه ساعت 9 صبح با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید آغاز و پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام و المسلمین مشهوری – مدیر حج و زیارت استان- ضمن خیر مقدم به حضار، هدف از برگزاری این همایش را تبیین نموده و به شرایط خاص حج تمتع امسال علی الخصوص برنامه کاهش زائرین و توسعه و بازسازی مسجدالحرام اشاره نمودند. در ادامه برنامه جناب آقای حویزاوی – مدیر حج و زیارت استان خوزستان- و مسئول طرح قربانی  بصورت تصویری برنامه های خودشان را در خصوص طرح قربانی ارائه نمودند.

سپس جناب آقای سرخوش- مدیر کل محترم برنامه ریزی،پذیرش و اعزام- و مسئول حمل و نقل ترددی نیز بصورت تصویری گزارشهای مربوط به حمل و نقل را توضیح داده و در ادامه به سوالات مدعوین پاسخ های لازم را ارائه نمودند.

 آقایان اسدزاده- مسئول محترم مسکن- و آقای بیات -از همکاران حراست سازمان مرکزی- رهنمودهای لازم را در خصوص مسکن و مسائل امنیتی زائرین را توضیح داده و راهنمایی های لازم را به میهمانان عزیز ارائه نمودند. برنامه های بعد از ظهر نیز بعد از صرف نهار و اقامه نماز با صحبتهای آقای عسگری- امور مالی سازمان و آقای اشعریون –مسئول امور رایانه سازمان- پایان پذیرفت.