سازمان حج و زیارت استان آذربایجان شرقی

تاریخ: 20 مرداد 1392

اعزام زائرین تمتع استان آذربایجان شرقی از 15 مهر

اعزام زائرین حج تمتع92 استان آذربایجان شرقی از 15 مهر ماه آغاز می شود.

در جلسه مدیران حج تمتع و مدیران مجموعه آذربایجان شرقی که روز یکشنبه مورخ 20/5/92 در محل حج و زیارت استان تشکیل گردید، حجت الاسلام و المسلمین رسول مشهوری – مدیر حج و زیارت استان- ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی توفیق روز افزون برای همه مومنین، گزارشی از روند اجرای عملیات حج تمتع سال جاری ارائه و اعلام نمودند بحول و قوه الهی همه امور دقیق و با موفقیت پیش میرود و تابحال هیچ مشکل خاصی گزارش نگردیده است و انشاءا.. اعزام زائرین حج تمتع استان آذربایجان شرقی از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از 15 مهرماه آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

 لازم به ذکر است امسال ایستگاه پروازی زائرین حج تمتع استان زنجان هم از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز و در همین زمان اعلام شده انجام خواهد گرفت. همچنین مدیر حج و زیارت استان اعلام نمودند همایش آموزشی مدیران و دست اندرکاران حج تمتع منطقه شمالغرب کشور شامل استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان روز سه شنبه مورخ 22/5/92 در تبریز برگزار خواهد گردید و مسئولین سازمان حج و زیارت در این همایش مطالب کاربردی و آخرین وضعیت کشور عربستان سعودی را از نظر اسکان و تغذیه و حمل و نقل به مدیران و دست اندرکاران حج تمتع چهار استان بیان خواهند نمود.

در خاتمه مدیران محترم کاروانها ضمن بیان نقطه نظرات خود، گزارشی از روند ثبت نام، معاینات پزشکی، تکمیل اطلاعات گذرنامه ای و واریز هزینه قربانی زائرین ارائه نمودند.