سازمان حج و زیارت استان آذربایجان شرقی

تاریخ: 13 آذر 1398

قابل توجه متقاضیان شرکت کننده در فراخوان های حج تمتع 99

قابل توجه متقاضیان شرکت کننده در فراخوان های حج تمتع 99 

  1. در فراخوانهای ارتقای سمتهای کارگزاری حج تمتع، صرفاً افرادی برای برگزاری آزمون معرفی خواهند شد که وضعیت نهایی ایشان، در مرحله پایان ثبت نام باشد.
  2. در فراخوانهای طرح تطبیق، صرفاً افرادی در لیست آماده باش قرار خواهند گرفت که وضعیت شرکت در فراخوان افراد، در مرحله استعلامات باشد.
  3. بنا بر درخواست های واصله، فراخوانهای طرح تطبیق تا تاریخ 20‏/9‏/98 تمدید گردیده است. از آنجا که فراخوانهای مزبور، قابل تمدید نخواهد بود و درخواست های پس از تاریخ یادشده نیز پذیرفته نخواهد شد؛ اطلاع رسانی مناسب برای شرکت متقاضیان واجد شرایط در فراخوانها صورت پذیرد.
  4. کلیه متقاضیان واجد شرایط کارگزاری حج تمتع اعم از مدیران، معاونین و مامورین اجرایی از هم اکنون نسبت به رصد وضعیت آموزش و تکمیل نواقص احتمالی اقدام نمایند. بدین منظور از طریق گزینه: صفحه شخصی‏/ مدیریت اطلاعات اصلی ‏/ اطلاعات آموزش، وارد سامانه آموزش شده و با انتخاب سمت مورد نظر، از وضعیت آموزش خود اطلاع کسب نمایند.
  5. متقاضیان محترم برای کسب اطلاع از آخرین اخبار حوزه کارگزاری حج و زیارت، علاوه بر سامانه جامع کارگزاران می توانند نسبت به عضویت در یکی از کانال های زیر در پیام رسانهای داخلی گپ یا بله اقدام نمایند.

پیام رسان بله : https:‏/‏/ble.im‏/kargozaranhz

پیام رسان گپ: https:‏/‏/gap.im‏/kargozaranHz