سازمان حج و زیارت استان آذربایجان شرقی

تاریخ: 20 آبان 1395

استاندار آذربایجان شرقی: هیچ نگرانی از بابت خدمت‌رسانی به زایران اربعین حسینی نداریم


اعضای کمیته استانی هماهنگی اربعین حسینی در نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی آخرین هماهنگی‌های لازم برای خدمت‌رسانی شایسته به زایران اباعبدالله الحسین(ع) در مرز مهران را انجام دادند.

در این نشست عملیاتی و اجرایی که با حضور مدیران دستگاه‌های عضو کمیته استانی اربعین برگزار شد، دکتر جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی آخرین وضعیت استقرار موکب پذیرایی از زایران حسینی در مرز مهران را بررسی و دستورهای لازم را به مدیران دستگاه‌ها صادر کرد.

وی با بیان این که امکانات همه دستگاه‌ها باید در راستای ماموریت استانی صرف شود، از مدیران اجرایی استان خواست با تمام توان در کنار کمیته استانی اربعین حسینی باشند.

جبارزاده با بیان این که هیچ نگرانی از بابت خدمت‌رسانی به زایران حسینی نداریم، گفت: هر کاری که به خاطر اهل بیت و امام حسین(ع) باشد قطعا به بهترین شکل انجام خواهد شد.

مدیران عضو کمیته استانی هماهنگی اربعین حسینی در این نشست ضمن ارایه گزارشی از وضعیت آماده‌سازی امکانات لازم، در خصوص تامین نیازهای باقی‌مانده این کمیته تصمیمات لازم را اتخاذ کردند.

گفتنی است استان آذربایجان شرقی به همراه چند استان دیگر مامور پذیرایی از زایران حضرت امام حسین(ع) در ایام اربعین حسینی در مرز مهران شده و کمیته اربعین این استان از چند روز گذشته در قالب موکب خدمت‌رسانی به زایران در پایانه مرزی مهران استقرار یافته است.